Vyhledávání:
Otevřená encyklopedie Novobystřicka:
BystřiceWiki

Ostatní:
www.Pocitejme.cz
Počasí v N.B.
www.SportNB.infoNovinky


Jiskra Nová Bystřice volejbal - 20.10.2009
V neděli 18.10.2009 v 7.15 h jsme odjeli do Českého Krumlova bojovat o povltavský pohár.Sešlo se tam čtrnáct týmů do jedné sportovní haly. Dokážete si to představit? My už jo. Bylo to fakt, fakt dobrý. Klobouk dolů před organizací.Když jsme byly poprvé s děvčaty v Krumlově na volejbale, neudělalo to na mě moc dobrý dojem, ale teď jsem viděla, že to těm děvčatům všem, ne jenom Bystřickým, opravdu něco dává. Jsem moc ráda, že nás mezi sebe vzali. To je malé poděkování :-)) .Taky děkujeme Karlu Loskotovi za finanční sponzorský dar. Bez kterého bychom tento turnaj nemohli hrát. Díky. No a teď o hře. Taky dobrý. Děvčata se snažila. Měly jsme dva týmy "A" a "B". Tým "A": Gabriela Dvořáková, Jana Komárková a Eliška Böhmová. Tým "B": Eva Nyklová, Andrea Slabá, Lucka Grausamová, Pavla Paďourková a Klárka Kadlecová. Tým "A" obsadil 4.místo a Tým"B" 14.místo. Co dodat, děvčata s Týmu "A" ze sebe shodily trému a strach . No a děvčata s Týmu "B", tam ta tréma hrála velkou roly. Ale i tak, moc se snažily a já věřím, že 15.11.2009 ( to je druhý turnaj) tu trému nechají doma :-)).
Ilona Komárková ( trenérka :-)) )


volejbal divky Jiskra Nová Bystřice - 12.10.2009
V neděli 18.10.2009 v Českém Krumlově v 9.00h začíná první kolo povltavského poháru. Jak už bylo psáno byli jsme pozváni a samo, jedem. Děvčata se těší, protože to pro ně bude zase něco nového a poučného.Budou hrát v hale, kde je postaveno více hřišť a tím pádem se budou muset více soustředit na hřiště jedno a jeden balon. Jednou si to už zkusily a opravdu to není nic jednoduchého. Hodně jsme o tom mluvily i při tréninku. Použila jsem malý testík a zjistila, že to půjde. Dokážou se soustředit, akorát to chce čas a trénink. Jako trenérka jim přeji ať si s Krumlova dovezou hezký zážitek a dobrý pocit ze hry. No a kdo nás zná držte nám palce ( samo i kdo nezná :-)) ).
Ilča Komárková ( trenérka:-)) ).


volejbal dívky Jiskra Nová Bystřice - 30.9.2009
Jak už bylo zmíněno, dne 19.9.2009 se konalo první kvalifikační kolo minižákyň ve trojkách. Ráno jsme vyrazily s devíti děvčaty do Českých Budějovic na Špačkárnu (venkovní areál). Přes to, že nás je čtrnáct, odjely jsme v devíti, protože dvě hráčky byly ve stavu nemocných, dvě prostě nechtěly jet a jedna nechodí na tréninky. Děvčata však bojovné srdce doma nenechala. Družstvo "A" ve složení: Gabča Dvořáková, Jana Komárková a Eliška Böhmová se umístilo na prvním místě ve skupině, a tím se nominovalo do skupiny "A". Družstvo "B" ve složení: Eva Nyklová, Šárka Březinová a Pavla Paďourková se v těžké skupině umístilo na posledním místě (i když chyběl jen krůček), a tím se nominovalo do skupiny "C". No a družstvo "C" ve složení: Andrejka Slabá, Eliška Hanušová a Lucka Grausamová se umístilo ve skupině na třetím místě, a tím se nominovalo do skupiny "B". Další kolo se bude konat 28.11.2009 v Českém Krumlově. Ale my do Krumlova pojedeme ještě dříve. 18.10.2009 je Povltavský pohár, kde máme přihlášena dvě družstva.
Ilča Komárková ( trenérka :)) )


volejbal dívky Jiskra Nová Bystřice - 1.9.2009
Je konec prázdin a nám volejbalistkám začíná sezóna. Již 19.9.2009 jedeme na kvalifikační turnaj do Českých Budějovic na venkovní areál Špačkárna.Zítřejším dnem zahajujeme tréninky a máme co dělat. Čeká nás perný rok.V OP České Budějovice máme 6 turnajů. Bohužel ani jeden se nemůže odehrát u nás, protože nepostavíme v našich sportovních halách 3 kurty.Do této soutěže se přihlásilo 15 družstev, tak jsme se dohodli, že odehrání na třech kurtech je nejlepší varianta.Děvčata z NB postaví 3 družstva.Potom nás čeká OP JH v trojkách a což je pro letošek nové i šeskový volejbal. Do Českého Krumlova nás pozvali na Povltavský pohár.To by znamenalo 4 turnaje trojek na podzim a z jara opět šeskový volejbal.
Ilča Komárková (trenérka:-)) )


volejbal dívky Jiskra Nová Bystřice - 26,5,2009
Skoro čtrnáct dní už uběhlo od soustředění na Motorletu a už zase jedeme na zápas trojiček do Českých Budějovic na Špačkárnu.Bude to poslední turnájek sezóny.Pojedeme tuto neděli 31,5,2009.Po ukončení budeme již vědět celkové umístění obou našich družstev.Příštím rokem bychom chtěli zařadit děvčata do klasického šestkového volejbalu, ale současně hrát i volejbal trojiček, protože je to dost dobrá příprava na šestkový volejbal.Musím se zmínit také o soustředění. Počasí nám moc nepřálo, ale přes to jsme užili dost legrace.My trenéři jsme museli hodně improvizovat. A dařilo se.Byl to hezký víkend.Ještě jednou musím poděkovat všem sponzorům,kteří nás podporují a děvčata mohou jezdit na oficiální zápasy a při tom se zdokonalovat ve hře.Což je v každém sportu důležité.
Ilča Komárková(trenérka:-)) )
volejbal-divky.sportnb.info


Volejbal dívky Jiskra Nová Bystřice - 11,5,2009
Ve čtvrtek 14,5,2009 vyrážíme jak loni na soustředko.Je to čtyřdenní soustředění na Motorletu u našeho rybníka Osika.Loni se nám tam moc líbilo a letos se všichni těšíme.Spojili jsme dva sportovní teamy.Což jsme my volejbalistky a fotbalisti ml. žáci.Tento nápad vzešel od našich fodbalistů a my jsme rádi, že nás vzali sebou.DĚKUJEME KLUCI.Na soustředění máme rozvrch tréninku, ale důležitější je, že užijeme spoustu legrace a zábavy.Sezení u ohýnku, výlet na kolech, poučné stezky se sportovními otázkami, stezka odvahy s místními strašidýlky :-)) atd.Taky musíme poděkovat všem sponzorům: Masny Loskot,p.Kubíkové a majitely Motorletu bez kterého by to opravdu nešlo. Děkujeme MOOOOOOOOOOOOOC.
Ilča Komárková ( trenérka:-)) )


Volejbal dívky Jiskra Nová Bystřice - 26.3.2009
Dne 22.3.2009 se konal čtvrtý turnaj ve volejbale minižákyň(trojky) v Českým Krumlově.Tento turnaj jako vždy děvčata odehrála moc hezky a v bojovném duchu.Bylo to zas moc pěkné a poučné nedělní dopoledne. Mě jako trenérce se však nelíbyla organizace zápasů.Bylo to moc chaotické a myslím si, že čtyři kurty v jedné tělocvičně jsou přehnané.Jsme nováčci tak na tohle jsme nebyly připraveny a děvčata měla co dělat se soustředěním na svojí hru.Ještě nás čeká hodně práce, abychom byly připraveny na další turnaje.
Sportu zdar a volejbalu zvlášť
Ilča Komárková :-)


Jiskra Nová Bystřice oddíl volejbal dívky - 9.2.2009
2.2.2009 jsme se s pár děvčaty vydaly do Českých Budějovic na otevřený trénink extraligových volejbalistů Jihostroje.Začátek byl v 16.30.h.Jako trenérka tuto akci musím zhodnotit kladně.Děvčatům se ve sportovní hale na Stromovce moc líbilo a také si mohli potrénovat s klukama s Jihostroje.Což se jen tak někomu nepoštěstí:-).Společnou fotografii nám poslali na meil.A i my jsme udělaly několik snímků.Například s nejvyšším hráčem Machem, nebo nahravačem Sládečkem.Na všechny fota se můžete podívat na odkazu fotografie otevřený trénink.

Ilona Komárková trenérka:-))


Jiskra Nová Bystřice oddíl volejbal dívky - 14-1-2009
V neděli 11-1-2009 se v naší sportovní hale a školní tělocvičně konal třetí turnaj žákyň(trojky).Jak se umístila naše děvčata se můžete podívat do odkazu soutěže.Bylo to moc hezké dopoledne i když v domácím prostředí byly holky dosti nervózní, tak to podle mě zvládly na jedničku.Taky musím poděkovat maminkám hráček, které nám na tento turnaj upekly všeljaké buchty.Potom některým tatínkům že prostáli celé dopoledne u občerstvení.A nakonec sponzorům:p.Múlerovy za dodání plastových kelímků a p.Kubíkové ,že se o nás tak stará ze surovinami na občerstvení.Moc děkujeme:-)).Další turnaj nás čeká v březnu v Českém Krumlově.Podrobnosti ještě upřesním.
Sportu zdar a volejbalu zvlášť Ilona Komárková(trenérka:-)) )
volejbal-divky.sportnb.info


Přání do roku 2009 - 31-12-2008
Přejeme hodně štěstí zraví a hodně sportovních úspěchů.Ať rok 2009 je rok přátelství,lásky a rozumu.

Ilona Komárková:-)

Stránky: 1 2 3 4


 
(c) 2008-2010 SportNB.info