Vyhledávání:
Otevřená encyklopedie Novobystřicka:
BystřiceWiki

Ostatní:
www.Pocitejme.cz
Počasí v N.B.
www.SportNB.infoNovinky


V Nové Bystřici se odehrálo III kolo turnaje jindřichohradecka. - 27.4.2010

V sobotu 24.4.2010 v 9.00h se do sportovni haly v Nové Bystřici sjelo cca 50 mladých volejbalistů a volejbalistek. Odehrálo se mnoho zápasů. Dopoledne trojkový volejbal a odpoledne šestkový volejbal. Volejbal trojek byl ještě rozdělen na starší a mladší žactvo. Byl to, podle mého, pěkný turnaj. U mládeže je vidět, že se kolo od kola zlepšuje. Co jiného si trenéři mohou přát. Na turnaj se přišel podívat i náš starosta p. Bláha. P. Bláha, co si pamatuji, hrával volejbal za novobystřické muže dost dobře. Chválil naší hru a to je pro náš team a i pro mne jako trenérku super. Děkujeme.
Ilča Komárková ( trenérka :-) ).


Povltavský pohár pokračuje. - 14.4.2010

Po velké volejbalové pauze zase vyrážíme. Ne že bychom odpočívaly, ale bohužel nám do turnajů hodně zasáhl školní lyžařský výcvik. Tak jsme nemohly odjet na start přihlášených akcí. Proto jsme se rozhodly, že se již nezúčastníme KP ČB v minisériích. Samozřejmě to nevadí, protože si myslím, že si děvčata na lyžařském výcviku užila spoustu legrace :-)). No a teď k akci která nás čeká. V neděli 18.4.2010 jedeme na turnaj do Č. Krumlova kde pokračuje Povltavský pohár , ale trošku jinak. Již ne trojkový volejbal, ale klasické šestky. Děvčata už si šeskový volejbal vyzkoušela v OP Jindřichohradecka, tak už vědí co je čeká. Já jako trenérka si však myslím, že v Č. Krumlově budou zápasy více vyrovnanější a proto těžší. Tak všichni příznivci volejbalu držte palečky ať si děvčata z Nové Bystřice ze hry odnesou mnoho zkušeností a hlavně dobrý pocit.
Ilča Komárková (trenérka :-)) ).OP Jindřichohradecka v Dačicích - 31.3.2010

27.3.2010 v 7.30h jsme odjížděli na druhé kolo OP JH do Dačic. Děvčata z NB hrály trojkový i šestkový volejbal. V trojkách se děvčata ze skupiny A umístila na 1. místě a děvčata ze skupiny B byla na krásném 3. místě. Potom začal boj v šestkovém volejbale. Dali jsme si za cíl porazit hradecké kluky. Povedlo se. Což byl asi nejúžasnější zážitek dne. Pak však děvčata prohrála nad Dačickým áčkem, ale ani tato prohra jim nevzala prvenství.
Ilča Komárková ( trenérka:-) )
volejbal-divky.sportnb.info


OP Jindřichohradecka - 2.3.2010

Tak jak bylo psáno 28.2.2010 jsme jeli do J.Hradce na první kolo OP Jindřichohradecka. Byl to moc pěkný turnájek. I když Novobystřické volejbalistky mají již hodně takovýchto turnájků za sebou . Přesto jsme vyjížděli s velkou trémou. I já jako trenérka jsem stále přemýšlela jak to dopadne. Jeli jsme prvně hrát klasický šeskový volejbal. A dopadlo to úplně suprově. Kdo s rodičů se byl podívat tak musí uznat, že děvčata to zvládli na jedničku. Z pěti družstev jsme byly druhý. Na prvním místě se umístili kluci, o dost starší a o dost větší :-)). Vzájemný zápas byl nádherný a do poslední chvíle docela napínavý. Druhé kolo bude 27.3.2010 v Dačicích a u nás bude 24.4.2010. Potom ještě pojedeme jednou do J. Hradce na poslední kolo a u toho bude celkové vyhlášení.
Ilča Komárková ( trenérka :-)) ).


volejbal-divky.sportnb.info


OP Jindřichohradecka - 22.2.2010

V neděli 28.2.2010 se v Jindřichově Hradci na Slovanu odehraje první turnaj OP jindřichohradecka. Dopoledne trojkový volejbal a odpoledne klasické šestky. Novobystřická děvčata vyrážejí v neděli také do boje. Přihlášené máme dva týmy trojek a jeden tým šestek. Jindřichův Hradec není daleko, tak jestli budete mít čas a chuť strávit poslední únorovou neděli volejbalově, tak nám přijeďte zafandit.
Ilča Komárková ( trenérka :-) ).
volejbal-divky.sportnb.info


Konec minisérie v Č.Krumlov - 9.2.2010

V sobotu 6.2.2010 jsme odjeli do Krumlova naposled bojovat v mini volejbale o povltavský pohár. Bylo to moc prima. Jak atmosféra kterou připravili Krumlovští, tak i volejbalová úroveň malých volejbalistek a volejbalistů. Výsledky této série jsou v soutěžích. A teď nás čeká šestkový volejbal, na který jsme se zaměřili na našem zimním soustředění, které bylo moc fajn. Děvčata narozená roku 1.9.1997 a mladší jsme letos přihlásili na KP v trojkovém volejbale. Je to poslední trojkový volejbal co budou děvčata hrát. Září 2010 už bych nechtěla pokračovat v trojkách, ale zaměřit se na klasický šestkový volejbal. Po konzultaci s děvčaty jsem zjistila, že i děvčata sami chtějí už hrát šestkový volejbal.
Ilča Komárková (trenérka :-)) ).
vlejbal-divky.sportnb.info


Volejbalové zimní soustředění - 27.1.2010


Zítra 28.1.2010 v 18.00h se sejdeme před sporthalou v Nové Bystřici. Co sebou? Rada.Velké tašky plné teplého oblečení, buchty od maminek a lyže na běhání. Účel tohoto soustředění je- běhat na běžkách, což je fyzička a hlavně jsou to tréninky v hale, kde se budeme již zabývat šeskovím volejbalem. Začínáme specializovat zatím jen nahrávačky, kde už já jako trenérka mám jasno. A potom vkládáme do hry už i blok. Tak se budeme učit výskok na blok, rychlost nohou, čtení nahrávače, no prostě vše co k tomu patří. Konec soustředění je v neděli 31.1.2010 odpoledne. V neděli dopoledne si dvě volejbalistky odskočí zahrát přebory v kuželkách. Myslím si že jim zaskočíme zafandit a po té opět na běžky:-)).
Ilča Komárková ( trenérka :-)) )

www.volejbalnb-divky.tym.cz


Jiskra Nová Bystřice volejbal - 30.12.2009
Je poslední den v roce 2009 a já všem dívkám přeji hodně štěstí zdraví a protože jsme volejbalový oddíl tak samozřejmě hodně sportovních úspěchů pod vysokou sítí:-)) v roce 2010. (O odehraném posledním povltavským turnaji napíši později. Ještě nedorazily tabulky s výsledky).
Ilča Komárková ( trenérka :-)) ).
volejbal-divky.sportnb.info


Jiskra Nová Bystřice volejbal - 27.11.2009
V sobotu 28.11.2009, což je zítra, odjíždíme do Č.Krumlova na první kolo OP Č. Budějovic. 19.9.2009 se odehrál kvalifikační turnaj na Špačkárně v Č. Budějovicích, kde se naše tři týmy A,B,C, zařadily do skupin. Zítra mají novobystřická děvčata o co bojovat. Tym A ve skupině „A“( Je to nejtěžší skupina. Cíl, udržet se ve skupině a vyhrát ji :-)) ), tým B ve skupině „C“ (za cíl bych dala postoupit do skupiny „B“ :-)) ) a tým C ve skupině „B“ ( cíl postoupit do skupiny „A“ :-)) ).
Ilča Komárková trenérka :-))


Jiskra Nová Bystřice volejbal - 18.11.2009
V neděli 15.11.2009 jsme odehráli druhé kolo Povltavského poháru v Českém Krumlově. Od devíti hodin byla krumlovská tělocvična plná malých nadějných jihočeských volejbalistek i volejbalistů. A bylo se opravdu na co dívat. Všechny týmy, které se přihlásily na tuto volejbalovou akci se každý měsíc opravdu zlepšují. Platí to i pro naše novobystřická děvčata. Výsledky a tabulky najdete v soutěžích. Družstvo "A" po této neděli spadlo do skupiny "B". Malinko se nedařilo. Ale nic se neděje zvedneme hlavičky a zkusíme zabojovat 13.12.2009 kdy bude další kolo. Družstvo "B", bylo úžasné a bojovnost, no to se vůbec nedá popsat. Bylo to fakt dost dobrý.
Ilča Komárková (Trenérka :-)) ).
volejbal-divky.sportnb.info

Stránky: 1 2 3 4


 
(c) 2008-2010 SportNB.info